X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

کمی بیشتر

بیا تا کمی بیشتر فکر کنیم

پنج‌شنبه 27 فروردین 1394 ساعت 22:30

آمورش نصب کانکی

بعد از پیشنهاد ادمین پیج Linuxiha تو شبکه اجتماعی اینستاگرام برای فرستادن اسکرین شات از دسکتاپ های گنو/لینوکسی ُ من چنتا اسکرین شات براش فرستادم ، ادمین هم یکی رو انتخاب کرد و روی پیج گروه منتشر کرد ، این اسکرین شات :


نظر دوستان به اون کانکی سمت راست صفحه جلب شد ، بعد از رد و بدل شدن چنتا کامنت قرار شد تا ما ( من و ادمین پیج ) یه راهنمای نصب کانکی فارسی آماده کنیم و در اختیار دوستان قرار بدیم ، ما هم یه فایل فشرده شامل یه خانواده کامل از کانکی های Harmattan و فایل آموزش فارسی آماده کردیم تا دوستان بتونن یه کانکی خوشگل روی دسکتاپشون داشته باشن ما قبلا هم درباره کانکی ها صحبت کرده بودیم ، اون مطلب رو حتما از اینجا مطالعه کنید.

لینک دانلود مستقیم فایل فشرده کامل کانکی ها و آموزش.
لینک دانلود مستقیم فایل آموزش با فرمت پی دی اف.

پ.ن : امیدوارم خوب شده باشه ، اگه ایرادی داشت همینجا بهم بگید لطفا

برچسب‌ها: لینوکس، متن باز، آموزش
یکشنبه 23 فروردین 1394 ساعت 21:05

دست صهیونیسم !!

وقتی خبر این حمله های عربستان سعودی به مدرسه ها ، بیمارستان ها و افراد غیر نظامی رو شنیدم بی اختیار یاد ماه رمضون پارسال افتادم ، یاد بچه کشی های اسرائیل ، یاد اون بیمارستان هایی که اسرائیل به این بهونه که حماس داره از توش موشک پرتاب میکنه نابود میکرد، یا اون زن و بچهایی که درسته تو آتیش سوخته بودن یاد اون چند کیلومتر مربع !!! چقدر به هم شبیهن !! دقیقا به شکل میجنگن !! نسل کشی !!! موشک ، بمب باران ، سوزوندن زن ها و بچه ها !!! انگار یه دشمن مشترک دارن !! نمیدونم . . . جالبه که هر دوتا توان جنگ زمینی رو ندارن ! نه عربستان نه اسرائیل ، چون میدونن که در جنگ زمینی قطعا بازنده هستن ، هر دو به یه اندازه ضعیفن ، هر دو بی اندازه شبیهن . . .

البته اگه جای اسرائیل یا عربستان باشیم حق داریم که بریم سمت بچه کشی ، چون موشکای واقعی حماس دقیقا از همون بیمارستانا شلیک میشه ، هر کدوم از اون بچه ها وقتی بزرگ بشن یه مبارز میشن که از صد تا موشک خطرناک تره ، اون بچه ای که پدرش جلو چشمش شهید شده ، اون بچه ای که از کودکی به جنگ عادت کرده ، اون کودکی که مقاومت با گوشت و خونش آمیخته شده ، اون کودکی که تحت هیچ شرایطی دلش با اسرائیل صاف نمیشه !! یا اون کودک یمنی که دیده جنگنده های عربستان سعودی چجوری خونشو خراب کرده . . .  این دوتا حق دارن بچه ها را بُکُشن ، این بچه ها خطرناکترین دشمنانشون هستن . . .دیگه چه اتفاقی بیاد رخ بده تا بشینیم یکم بیشتر فکر کنیم ؟ چنتا بچه دیگه باید کشته بشن تا ما به خودمون بیایم ؟  داعش باید چند نفر دیگه رو سر ببُره که ما بفهمیم کی ساختتش ؟ النصره داره به نفع کی تو یمن میجنگه ؟ مگه یمن چه گناهی کرده ؟ انقلاب یمن چه فرقی با بقیه ی انقلابا داره که آمریکا مجبور شده مهمترین دوستش در خاورمیانه رو به جنگ انقلاب یمن بفرسته ؟ چرا این چیزا رو کنار هم نمیبینیم ؟ به راحتی چیدن یه پازل کنار هم !!!! تو بچه گی زیاد از این پازلا درست میکردیم . . . . .

پول این داعشم که داریم خودمون میدیم دیگه !!! حالا بلند شو سالی چند میلیون خرج کن هی برو حج عمره ، پولو بده به این سعودی ها ، اونام تبدیلش میکنن به اسلحه و میدن به داعش ، بعدش ما باید کلی هزینه کنیم تا همون داعشی رو که داره با پول خودمون به حیات کثیفش ادامه میده رو از کربلا و نجف دور نگه داریم !!!! باز بگو این عربا سوسمارخورن !!! چه نقشه ای برامون کشیدن . . . . هم پول داعش رو تأمین میکنیم هم هزینه مبارزه باهاش رو پرداخت میکنیم ، فقط بخاطر شهوت بعضیا برای رفتن چندباره به حج عمره و حج واجب !!!! برید تحقیق کنید که پیامبر (صلی الله علیه و آله ) چند تا حج عمره و چند تا حج واجب انجام دادن ؟ 

نمیدونم والا . . . یعنی فکر کردن انقد سخته ؟!!


پ.ن : لینک عکس بالا با ترجمه انگلیسی .

برچسب‌ها: کمی بیشتر، خط زمان
دوشنبه 17 فروردین 1394 ساعت 20:29

یک اوبونتو چگونه متولد می شود ؟

دوباره ما آوریل شده و ما بی صبرانه منتظر نسخه های 04. اوبونتو هستیم من به شخصه نسخه های اوبونتویی رو که تو ماه آوریل منتشر میشه بیشتر دوست دارم ، اکثر نوآوری های اوبونتو هم برای اولین بار تو نسخه های 04. رونمایی میشن !! حالا در هر صورت ، اینجا یه عکس داریم از مراحلی که طی میشه تا ابونتو 15.04 به دست ما برسه :
هرکسی که اطلاعات فنی لازم رو داشته باشه میتونه به راحتی تو مراحل انتشار اوبونتو شرکت کنه و تو ساحتن سیستم عاملی که دوستش داره سهیم بشه . اگه نمیدونید اوبونتو چیه یه سری به اینجا بزنید. یادتون باشه سیستم عامل دستگاه شما مثل همنشین شما میمونه ، تو انتخاب همنشینتون خیلی دقت کنین

برچسب‌ها: خط زمان، لینوکس، اوبونتو
شنبه 15 فروردین 1394 ساعت 23:56

شرید

کتاب شریف نجم الثاقب ، باب دوم ، در اسامی و القاب آن جناب :


لقب شصت و هشتم : شرید 

    مکرر به این لقب مذکور شده در لسان ائمّه (علیهم السلام) خصوص امیر المؤمنین و جناب باقر (علیهما السلام) و شرید به معنی رانده شده است ، یعنی از این خلق منکوس که نه جنابش را شناختند و نه قدر نعمت وجودش را دانستند و نه در مقام شکر گزاری و ادای حقش بر آمدند؛ بلکه پس از یأس اوایل ایشان از غلبه و تسلط بر آن جناب و قتل و قمع ذریه طاهره ، اجلاف [مردان فرو مایه ، نامردان] ایشان به اعانت زبان و قلم در مقام نفی و طردش از قلوب بر آمدند و ادله بر اصل نبودن و نفی تولدش اقامه نمودند و خاطر ها را از یادش محو نمودند. 

خود آن حضرت ، به ابراهیم بن علی بن مهزیار فرمود: « پدرم به من وصیت نمود که منزل نگیرم از زمین ، مگر جایی از آن که از همه جا مخفی تر و دورتر باشد به جهت پنهان نمودن امر خود و محکم کردن محل خود از مکاید اهل ظلال ... » تا آن که می فرماید: « پدرم به من فرمود : بر تو باد ای پسر من ! به ملازمت جاهای نهان از زمین و طلب کردن دورترین آن زیرا که از برای هر ولیّی از اولیای خداوند دشمنی است مغالب و ضدّی است منازع » .


جا داره تا تمام ساعت های سال ۱۳۹۴ خورشیدی رو به این لقب امام زمانمون فکر کنیم ! فکر کنیم که چرا آقای ما باید در دورترین جای های زمین خیمه نشین باشن ؟ ما هم که انگار نه انگار . . . !! اصلا یادمون رفته امام زمانی هم داریم !! به زندگی بدون امام زمانمون عادت کردیم  . . . وای برما


برچسب‌ها: کمی بیشتر، خط زمان